BZX85C4V3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C4V3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX85C4V3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.3V 1W DO41
Duomenų lapai: BZX85C4V3.pdf
  • Pranešimas
BZX85C4V3 specifikacijos
Dalies numeris BZX85C4V3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 4.3V 1W DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1316043 pcs Duomenų lapas BZX85C4V3.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 13 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 4.3V 1W ±7% Through Hole DO-204AL (DO-41) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 1V
Susiję produktai
BZX85C4V3-TAP
BZX85C4V3-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.3V 1.3W DO41
Sandelyje: 970119 pcs
parsisiųsti: BZX85C4V3-TAP.pdf
RFQ
BZX85C47_T50R
BZX85C47_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 47V 1W DO41
Sandelyje: 6023 pcs
parsisiųsti: BZX85C47_T50R.pdf
RFQ
BZX85C47 A0G
BZX85C47 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 47V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C47 A0G.pdf
BZX85C47-TR
BZX85C47-TR
apibūdinimas: DIODE ZENER 47V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C47-TR.pdf
BZX85C4V3 A0G
BZX85C4V3 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.3V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C4V3 A0G.pdf
BZX85C47_T50A
BZX85C47_T50A
parsisiųsti: BZX85C47_T50A.pdf
BZX85C4V3_T50R
BZX85C4V3_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.3V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C4V3_T50R.pdf
BZX85C4V3-TR
BZX85C4V3-TR
parsisiųsti: BZX85C4V3-TR.pdf
BZX85C4V3_T50A
BZX85C4V3_T50A
parsisiųsti: BZX85C4V3_T50A.pdf
BZX85C4V3 R0G
BZX85C4V3 R0G
parsisiųsti: BZX85C4V3 R0G.pdf
BZX85C47-TAP
BZX85C47-TAP