BZX85C3V6
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C3V6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX85C3V6
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 3.6V 1W DO41
Duomenų lapai: BZX85C3V6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX85C3V6 specifikacijos
Dalies numeris BZX85C3V6 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 3.6V 1W DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1216391 pcs Duomenų lapas BZX85C3V6.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 15 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 3.6V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 30µA @ 1V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX85C3V6_T50R
BZX85C3V6_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.6V 1W DO41
Sandelyje: 5161 pcs
parsisiųsti: BZX85C3V6_T50R.pdf
RFQ
BZX85C3V3-TR
BZX85C3V3-TR
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.3V 1.3W DO41
Sandelyje: 1535054 pcs
parsisiųsti: BZX85C3V3-TR.pdf
RFQ
BZX85C3V3 A0G
BZX85C3V3 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.3V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C3V3 A0G.pdf
BZX85C3V3_T50A
BZX85C3V3_T50A
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.3V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C3V3_T50A.pdf
BZX85C3V6 A0G
BZX85C3V6 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.6V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C3V6 A0G.pdf
BZX85C3V3-TAP
BZX85C3V3-TAP
parsisiųsti: BZX85C3V3-TAP.pdf
BZX85C3V6-TR
BZX85C3V6-TR
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.6V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C3V6-TR.pdf
BZX85C3V3 R0G
BZX85C3V3 R0G
parsisiųsti: BZX85C3V3 R0G.pdf
BZX85C3V6 R0G
BZX85C3V6 R0G
parsisiųsti: BZX85C3V6 R0G.pdf
BZX85C3V6_T50A
BZX85C3V6_T50A
parsisiųsti: BZX85C3V6_T50A.pdf
BZX85C3V6-TAP
BZX85C3V6-TAP
parsisiųsti: BZX85C3V6-TAP.pdf
BZX85C3V3_T50R
BZX85C3V3_T50R
parsisiųsti: BZX85C3V3_T50R.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus