BZX85C18
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX85C18
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 18V 1W DO41
Duomenų lapai: BZX85C18.pdf
  • Pranešimas
BZX85C18 specifikacijos
Dalies numeris BZX85C18 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 18V 1W DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1269309 pcs Duomenų lapas BZX85C18.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 18V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 20 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 18V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 12.5V
Bazinės dalies numeris BZX85C18
Susiję produktai
BZX85C16 R0G
BZX85C16 R0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 1.3W DO204AL
Sandelyje: 1526831 pcs
parsisiųsti: BZX85C16 R0G.pdf
RFQ
BZX85C16-TR
BZX85C16-TR
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 1.3W DO41
Sandelyje: 1606636 pcs
parsisiųsti: BZX85C16-TR.pdf
RFQ
BZX85C18-T50R
BZX85C18-T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 18V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C18-T50R.pdf
BZX85C16 A0G
BZX85C16 A0G
parsisiųsti: BZX85C16 A0G.pdf
BZX85C16_T50R
BZX85C16_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C16_T50R.pdf
BZX85C18 R0G
BZX85C18 R0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 18V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C18 R0G.pdf
BZX85C16-TAP
BZX85C16-TAP
parsisiųsti: BZX85C16-TAP.pdf
BZX85C18-TR
BZX85C18-TR
apibūdinimas: DIODE ZENER 18V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C18-TR.pdf
BZX85C18-TAP
BZX85C18-TAP
parsisiųsti: BZX85C18-TAP.pdf
BZX85C18-T50A
BZX85C18-T50A
parsisiųsti: BZX85C18-T50A.pdf
BZX85C18_S62Z
BZX85C18_S62Z
apibūdinimas: DIODE ZENER 1W 18V 5% DO-41
parsisiųsti: BZX85C18_S62Z.pdf
BZX85C16
BZX85C16
parsisiųsti: BZX85C16.pdf
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus