BZX85C15
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX85C15
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 15V 1W DO41
Duomenų lapai: BZX85C15.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX85C15 specifikacijos
Dalies numeris BZX85C15 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 15V 1W DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1287191 pcs Duomenų lapas BZX85C15.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Kiti vardai BZX85C15-ND
BZX85C15FS
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 15 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 15V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 10.5V Bazinės dalies numeris BZX85C15
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX85C15-T50R
BZX85C15-T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 1W DO41
Sandelyje: 2574888 pcs
parsisiųsti: BZX85C15-T50R.pdf
RFQ
BZX85C15 R0G
BZX85C15 R0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 1.3W DO204AL
Sandelyje: 1526971 pcs
parsisiųsti: BZX85C15 R0G.pdf
RFQ
BZX85C13 R0G
BZX85C13 R0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 13V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C13 R0G.pdf
BZX85C13
BZX85C13
apibūdinimas: DIODE ZENER 13V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C13.pdf
BZX85C13-TR
BZX85C13-TR
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 13V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C13-TR.pdf
BZX85C13_T50R
BZX85C13_T50R
parsisiųsti: BZX85C13_T50R.pdf
BZX85C15-T50A
BZX85C15-T50A
parsisiųsti: BZX85C15-T50A.pdf
BZX85C15-TAP
BZX85C15-TAP
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C15-TAP.pdf
BZX85C13-TAP
BZX85C13-TAP
parsisiųsti: BZX85C13-TAP.pdf
BZX85C15-TR
BZX85C15-TR
parsisiųsti: BZX85C15-TR.pdf
BZX85C15 A0G
BZX85C15 A0G
parsisiųsti: BZX85C15 A0G.pdf
BZX85C12-TR
BZX85C12-TR
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C12-TR.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus