BZX85C11
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C11 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX85C11
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 11V 1W DO41
Duomenų lapai: BZX85C11.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX85C11 specifikacijos
Dalies numeris BZX85C11 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 11V 1W DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1314319 pcs Duomenų lapas BZX85C11.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 11V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 8 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 11V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 7.7V
Susiję produktai
BZX85C11-TAP
BZX85C11-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 1.3W DO41
Sandelyje: 1631552 pcs
parsisiųsti: BZX85C11-TAP.pdf
RFQ
BZX85C10 R0G
BZX85C10 R0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 1.3W DO204AL
Sandelyje: 1654497 pcs
parsisiųsti: BZX85C10 R0G.pdf
RFQ
BZX85C11_T50R
BZX85C11_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C11_T50R.pdf
BZX85C10-T50R
BZX85C10-T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C10-T50R.pdf
BZX85C11-TR
BZX85C11-TR
parsisiųsti: BZX85C11-TR.pdf
BZX85C100-TR
BZX85C100-TR
apibūdinimas: DIODE ZENER 100V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C100-TR.pdf
BZX85C10-TR
BZX85C10-TR
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C10-TR.pdf
BZX85C11 R0G
BZX85C11 R0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C11 R0G.pdf
BZX85C10-TAP
BZX85C10-TAP
parsisiųsti: BZX85C10-TAP.pdf
BZX85C11 A0G
BZX85C11 A0G
parsisiųsti: BZX85C11 A0G.pdf
BZX85C11_T50A
BZX85C11_T50A
parsisiųsti: BZX85C11_T50A.pdf
BZX85C100-TAP
BZX85C100-TAP
parsisiųsti: BZX85C100-TAP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus