BZX85C10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX85C10
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 10V 1W DO41
Duomenų lapai: BZX85C10.pdf
  • Pranešimas
BZX85C10 specifikacijos
Dalies numeris BZX85C10 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 10V 1W DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2371166 pcs Duomenų lapas BZX85C10.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 10V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Kiti vardai BZX85C10OSTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 7 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 10V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 7V Bazinės dalies numeris BZX85C10
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX85B8V2-TAP
BZX85B8V2-TAP
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: DIODE ZENER 8.2V 1.3W DO41
Sandelyje: 1337955 pcs
parsisiųsti: BZX85B8V2-TAP.pdf
RFQ
BZX85C100-TAP
BZX85C100-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 100V 1.3W DO41
Sandelyje: 902079 pcs
parsisiųsti: BZX85C100-TAP.pdf
RFQ
BZX85C10 A0G
BZX85C10 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C10 A0G.pdf
BZX85B91-TR
BZX85B91-TR
apibūdinimas: DIODE ZENER 91V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85B91-TR.pdf
BZX85B9V1-TAP
BZX85B9V1-TAP
parsisiųsti: BZX85B9V1-TAP.pdf
BZX85C10-T50R
BZX85C10-T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C10-T50R.pdf
BZX85C10-TR
BZX85C10-TR
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C10-TR.pdf
BZX85C10-TAP
BZX85C10-TAP
parsisiųsti: BZX85C10-TAP.pdf
BZX85B9V1-TR
BZX85B9V1-TR
parsisiųsti: BZX85B9V1-TR.pdf
BZX85B8V2-TR
BZX85B8V2-TR
parsisiųsti: BZX85B8V2-TR.pdf
BZX85C10 R0G
BZX85C10 R0G
parsisiųsti: BZX85C10 R0G.pdf
BZX85B91-TAP
BZX85B91-TAP
apibūdinimas: DIODE ZENER
parsisiųsti: BZX85B91-TAP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus