BZX84C3V3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C3V3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 3.3V 350MW SOT23-3
Duomenų lapai: 1.BZX84C3V3.pdf2.BZX84C3V3.pdf
  • Pranešimas
BZX84C3V3 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C3V3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 3.3V 350MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4011 pcs Duomenų lapas 1.BZX84C3V3.pdf2.BZX84C3V3.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 (TO-236)
Serija - Maitinimas - maks 350mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C3V3FSCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 95 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 3.3V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 1V
Bazinės dalies numeris BZX84C3V3
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C3V3-E3-18
BZX84C3V3-E3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 2287682 pcs
parsisiųsti: BZX84C3V3-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C3V3 RFG
BZX84C3V3 RFG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23
Sandelyje: 1779622 pcs
parsisiųsti: BZX84C3V3 RFG.pdf
RFQ
BZX84C3V0TS-7-F
BZX84C3V0TS-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER ARRAY 3V SOT363
parsisiųsti: BZX84C3V0TS-7-F.pdf
BZX84C3V3-7-F
BZX84C3V3-7-F