BZX84C10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C10
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 10V 350MW SOT23-3
Duomenų lapai: 1.BZX84C10.pdf2.BZX84C10.pdf
  • Pranešimas
BZX84C10 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C10 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 10V 350MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4518 pcs Duomenų lapas 1.BZX84C10.pdf2.BZX84C10.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 10V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 (TO-236)
Serija - Maitinimas - maks 350mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C10FSCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 20 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 10V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 200nA @ 7V
Bazinės dalies numeris BZX84C10
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C10-7-F
BZX84C10-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 3099480 pcs
parsisiųsti: BZX84C10-7-F.pdf
RFQ
BZX84C10-E3-18
BZX84C10-E3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
Sandelyje: 2896753 pcs
parsisiųsti: BZX84C10-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C10-7
BZX84C10-7
parsisiųsti: BZX84C10-7.pdf
BZX84B9V1-G3-18
BZX84B9V1-G3-18
apibūdinimas: DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84B9V1-G3-18.pdf
BZX84C10-E3-08
BZX84C10-E3-08