BZX79C6V2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C6V2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C6V2
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C6V2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX79C6V2 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C6V2 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2118323 pcs Duomenų lapas BZX79C6V2.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 10 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 4V
Bazinės dalies numeris BZX79C6V2
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX79C5V1_T50R
BZX79C5V1_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35
Sandelyje: 5335 pcs
parsisiųsti: BZX79C5V1_T50R.pdf
RFQ
BZX79C6V8 A0G
BZX79C6V8 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35
Sandelyje: 2335190 pcs
parsisiųsti: BZX79C6V8 A0G.pdf
RFQ
BZX79C6V2-T50R
BZX79C6V2-T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C6V2-T50R.pdf
BZX79C6V8-T50A
BZX79C6V8-T50A
parsisiųsti: BZX79C6V8-T50A.pdf
BZX79C6V2-T50A
BZX79C6V2-T50A
parsisiųsti: BZX79C6V2-T50A.pdf
BZX79C5V6-T50A
BZX79C5V6-T50A
apibūdinimas: DIODE ZENER 5.6V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C5V6-T50A.pdf
BZX79C6V2 A0G
BZX79C6V2 A0G
parsisiųsti: BZX79C6V2 A0G.pdf
BZX79C6V8
BZX79C6V8
parsisiųsti: BZX79C6V8.pdf
BZX79C5V6 A0G
BZX79C5V6 A0G
parsisiųsti: BZX79C5V6 A0G.pdf
BZX79C5V6_T50R
BZX79C5V6_T50R
parsisiųsti: BZX79C5V6_T50R.pdf
BZX79C5V6TR
BZX79C5V6TR