BZX79C24
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C24
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 24V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX79C24 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C24 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 24V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2374949 pcs Duomenų lapas BZX79C24.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 24V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 70 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 24V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 16.8V
Bazinės dalies numeris BZX79C24
Susiję produktai
BZX79C27-T50A
BZX79C27-T50A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 27V 500MW DO35
Sandelyje: 2288487 pcs
parsisiųsti: BZX79C27-T50A.pdf
RFQ
BZX79C22_T50A
BZX79C22_T50A
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 500MW DO35