BZX79C13
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C13
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 13V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C13.pdf
  • Pranešimas
BZX79C13 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C13 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 13V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4445 pcs Duomenų lapas BZX79C13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 13V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 30 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 13V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V Bazinės dalies numeris BZX79C13
Susiję produktai
BZX79C13-T50A
BZX79C13-T50A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 13V 500MW DO35
Sandelyje: 4770778 pcs
parsisiųsti: BZX79C13-T50A.pdf
RFQ
BZX79C11_T50R
BZX79C11_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 500MW DO35
Sandelyje: 5636 pcs
parsisiųsti: BZX79C11_T50R.pdf
RFQ
BZX79C13 A0G
BZX79C13 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: BZX79C13 A0G.pdf
BZX79C12_T50R
BZX79C12_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 500MW DO35