BZX55C8V2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C8V2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C8V2
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C8V2.pdf
  • Pranešimas
BZX55C8V2 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C8V2 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4972 pcs Duomenų lapas BZX55C8V2.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 7 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 8.2V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 6V
Susiję produktai
BZX55C9V1
BZX55C9V1
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35
Sandelyje: 5575 pcs
parsisiųsti: BZX55C9V1.pdf
RFQ
BZX55C8V2_T50A
BZX55C8V2_T50A
apibūdinimas: DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35
Sandelyje: 5316 pcs
parsisiųsti: BZX55C8V2_T50A.pdf
RFQ
BZX55C7V5 A0G
BZX55C7V5 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX55C7V5 A0G.pdf
BZX55C7V5_T50R
BZX55C7V5_T50R
parsisiųsti: BZX55C7V5_T50R.pdf
BZX55C8V2-TAP
BZX55C8V2-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: BZX55C8V2-TAP.pdf
BZX55C8V2_T50R
BZX55C8V2_T50R
parsisiųsti: BZX55C8V2_T50R.pdf
BZX55C7V5
BZX55C7V5
parsisiųsti: BZX55C7V5.pdf
BZX55C8V2-TR
BZX55C8V2-TR
parsisiųsti: BZX55C8V2-TR.pdf
BZX55C7V5-TAP
BZX55C7V5-TAP
parsisiųsti: BZX55C7V5-TAP.pdf
BZX55C8V2 A0G
BZX55C8V2 A0G
parsisiųsti: BZX55C8V2 A0G.pdf
BZX55C7V5-TR
BZX55C7V5-TR
parsisiųsti: BZX55C7V5-TR.pdf
BZX55C7V5_T50A
BZX55C7V5_T50A
parsisiųsti: BZX55C7V5_T50A.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus