BZX55C6V2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C6V2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C6V2
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C6V2.pdf
  • Pranešimas
BZX55C6V2 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C6V2 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5201 pcs Duomenų lapas BZX55C6V2.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 10 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 2V
Susiję produktai
BZX55C6V2 A0G
BZX55C6V2 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
Sandelyje: 2285237 pcs
parsisiųsti: BZX55C6V2 A0G.pdf
RFQ
BZX55C6V2-TR
BZX55C6V2-TR
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay