BZX55C13
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C13
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 13V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C13.pdf
  • Pranešimas
BZX55C13 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C13 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 13V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5624 pcs Duomenų lapas BZX55C13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 13V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 26 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 13V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 10V
Susiję produktai
BZX55C12-TR
BZX55C12-TR
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 500MW DO35
Sandelyje: 3684333 pcs
parsisiųsti: BZX55C12-TR.pdf
RFQ
BZX55C12_T50R
BZX55C12_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Sandelyje: 4175 pcs
parsisiųsti: BZX55C12_T50R.pdf
RFQ
BZX55C13 A0G
BZX55C13 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 13V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX55C13 A0G.pdf
BZX55C12_T50A
BZX55C12_T50A
parsisiųsti: BZX55C12_T50A.pdf
BZX55C12 A0G
BZX55C12 A0G
parsisiųsti: BZX55C12 A0G.pdf
BZX55C13-TAP
BZX55C13-TAP
parsisiųsti: BZX55C13-TAP.pdf
BZX55C12-TAP
BZX55C12-TAP
parsisiųsti: BZX55C12-TAP.pdf
BZX55C13-TR
BZX55C13-TR
parsisiųsti: BZX55C13-TR.pdf
BZX55C15
BZX55C15
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX55C15.pdf
BZX55C13_T50R
BZX55C13_T50R
parsisiųsti: BZX55C13_T50R.pdf
BZX55C13_T50A
BZX55C13_T50A
parsisiųsti: BZX55C13_T50A.pdf
BZX55C12_T26A
BZX55C12_T26A
parsisiųsti: BZX55C12_T26A.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus