BSP19AT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSP19AT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TRANS NPN 350V 0.1A SOT223
Duomenų lapai: BSP19AT1G.pdf
  • Pranešimas
BSP19AT1G specifikacijos
Dalies numeris BSP19AT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TRANS NPN 350V 0.1A SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4348 pcs Duomenų lapas BSP19AT1G.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 350V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 4mA, 50mA
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija - Maitinimas - maks 800mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA
Kiti vardai BSP19AT1GOSTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas 70MHz
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 350V 100mA 70MHz 800mW Surface Mount SOT-223 Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 40 @ 20mA, 10V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 20nA (ICBO) Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 100mA
Bazinės dalies numeris BSP19
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BSP171PH6327XTSA1
BSP171PH6327XTSA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: MOSFET P-CH 60V 1.9A SOT223
Sandelyje: 132165 pcs
parsisiųsti: BSP171PH6327XTSA1.pdf
RFQ
BSP171PL6327HTSA1
BSP171PL6327HTSA1
Sandelyje: 5859 pcs
parsisiųsti: BSP171PL6327HTSA1.pdf
RFQ
BSP19,115
BSP19,115
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: TRANS NPN 350V 0.1A SOT223
parsisiųsti: BSP19,115.pdf
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: MOSFET P-CH 300V 0.21A SOT223
parsisiųsti: BSP230,135.pdf
apibūdinimas: MOSFET P-CH 30V 3A SOT223
BSP19AT1
BSP19AT1
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: BSP19AT1.pdf
apibūdinimas: MOSFET P-CH 250V 0.225A SOT223
BSP179H6327XTSA1
BSP179H6327XTSA1
apibūdinimas: MOSFET N-CH 400V 0.21A SOT-223
parsisiųsti: BSP179H6327XTSA1.pdf
BSP18-3K
BSP18-3K
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: CONN SPLICE 16-22 AWG CRIMP
parsisiųsti: BSP18-3K.pdf
apibūdinimas: MOSFET P-CH 200V 0.225A SOT223
BSP19TA
BSP19TA
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TRANS NPN 350V 0.5A SOT-223
parsisiųsti: BSP19TA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus