BAS40LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BAS40LT1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS40LT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3
Duomenų lapai: BAS40LT1G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BAS40LT1G specifikacijos
Dalies numeris BAS40LT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1209374 pcs Duomenų lapas BAS40LT1G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 40mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 (TO-236) Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai BAS40LT1GOSCT
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 25V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 120mA (DC) Talpa @ Vr, F 5pF @ 1V, 1MHz
Bazinės dalies numeris BAS40L
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BAS40T-7-F
BAS40T-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT523
Sandelyje: 518579 pcs
parsisiųsti: BAS40T-7-F.pdf
RFQ
BAS40LT3G
BAS40LT3G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3