74F899SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F899SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC TXRX NON-INVERT 5.5V 28SOIC
Duomenų lapai: 74F899SCX.pdf
  • Pranešimas
74F899SCX specifikacijos
Dalies numeris 74F899SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC TXRX NON-INVERT 5.5V 28SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5626 pcs Duomenų lapas 74F899SCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Serija 74F Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 1
Išsamus aprašymas Transceiver, Non-Inverting 1 Element 9 Bit per Element 3-State Output 28-SOIC Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 64mA