74F673APC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F673APC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F673APC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REGISTER SHIFT 16BIT 24-DIP
Duomenų lapai: 74F673APC.pdf
  • Pranešimas
74F673APC specifikacijos
Dalies numeris 74F673APC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5848 pcs Duomenų lapas 74F673APC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 24-PDIP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-DIP (0.600", 15.24mm) Išvesties tipas Tri-State
Kiti vardai 74F673 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C