74F552QC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F552QC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F552QC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC TXRX NON-INVERT 5.5V 28PLCC
Duomenų lapai: 74F552QC.pdf
  • Pranešimas
74F552QC specifikacijos
Dalies numeris 74F552QC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC TXRX NON-INVERT 5.5V 28PLCC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4641 pcs Duomenų lapas 74F552QC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-PLCC (11.5x11.5)
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 28-LCC (J-Lead) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Transceiver, Non-Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 28-PLCC (11.5x11.5) Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 64mA