74F541SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F541SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Duomenų lapai: 74F541SCX.pdf
  • Pranešimas
74F541SCX specifikacijos
Dalies numeris 74F541SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5643 pcs Duomenų lapas 74F541SCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Serija 74F Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Non-Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 64mA
Bazinės dalies numeris 74F541
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74F541SJX
74F541SJX
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SOP
Sandelyje: 4203 pcs
parsisiųsti: 74F541SJX.pdf
RFQ
74F541SC
74F541SC
apibūdinimas: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC