74F521SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F521SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC
Duomenų lapai: 74F521SCX.pdf
  • Pranešimas
74F521SCX specifikacijos
Dalies numeris 74F521SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5078 pcs Duomenų lapas 74F521SCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Įveskite Identity Comparator
Serija 74F Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties funkcija A=B
Išvestis Active Low Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Bitų skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 10ns @ 5V, 50pF
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA Bazinės dalies numeris 74F521