74F377SCX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F377SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
Duomenų lapai: 74F377SCX.pdf
  • Pranešimas
74F377SCX specifikacijos
Dalies numeris 74F377SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4194 pcs Duomenų lapas 74F377SCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Įveskite D-Type
Triggerio tipas Positive Edge Serija 74F
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Išvesties tipas Non-Inverted Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Elementų skaičius 1 Bitų vienam elementui skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 7ns @ 5V, 50pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Standard Dabartinis - silpnas (Iq) 48mA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA Laikrodžio dažnis 130MHz