74F374MSA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F374MSA
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP
Duomenų lapai: 74F374MSA.pdf
  • Pranešimas
74F374MSA specifikacijos
Dalies numeris 74F374MSA Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4608 pcs Duomenų lapas 74F374MSA.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Įveskite D-Type
Triggerio tipas Positive Edge Serija 74F
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Išvesties tipas Tri-State, Non-Inverted Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Elementų skaičius 1 Bitų vienam elementui skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 8.5ns @ 5V, 50pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Standard Dabartinis - silpnas (Iq) 86mA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 24mA Laikrodžio dažnis 140MHz