74F352PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F352PC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC MULTIPLEXER DUAL 4INP 16-DIP
Duomenų lapai: 74F352PC.pdf
  • Pranešimas
74F352PC specifikacijos
Dalies numeris 74F352PC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4359 pcs Duomenų lapas 74F352PC.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 16-DIP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-DIP (0.300", 7.62mm) Kiti vardai 74F352
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Through Hole
Nepriklausomos grandinės 1 Išsamus aprašymas Multiplexer 2 x 4:1 16-DIP
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA Grandinė 2 x 4:1