74F257APC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F257APC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC MULTIPLEXER QUAD 2INP 16-DIP
Duomenų lapai: 74F257APC.pdf
  • Pranešimas
74F257APC specifikacijos
Dalies numeris 74F257APC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5533 pcs Duomenų lapas 74F257APC.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 16-DIP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-DIP (0.300", 7.62mm) Kiti vardai 74F257
74F257PC
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Through Hole
Nepriklausomos grandinės 1 Išsamus aprašymas Multiplexer 4 x 2:1 16-DIP
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 24mA Grandinė 4 x 2:1