74F181SPC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F181SPC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC ARITHMETIC LOGIC 4BIT 24-DIP
Duomenų lapai: 74F181SPC.pdf
  • Pranešimas
74F181SPC specifikacijos
Dalies numeris 74F181SPC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4723 pcs Duomenų lapas 74F181SPC.pdf
Maitinimo įtampa 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 24-PDIP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-DIP (0.300", 7.62mm) Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C