74F174SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F174SJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F174SJ
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 16SOP
Duomenų lapai: 74F174SJ.pdf
  • Pranešimas
74F174SJ specifikacijos
Dalies numeris 74F174SJ Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4053 pcs Duomenų lapas 74F174SJ.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Įveskite D-Type
Triggerio tipas Positive Edge Serija 74F
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Išvesties tipas Non-Inverted Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Elementų skaičius 1 Bitų vienam elementui skaičius 6
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 10ns @ 5V, 50pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Master Reset Dabartinis - silpnas (Iq) 45mA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA Laikrodžio dažnis 80MHz