74F157ASJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F157ASJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F157ASJ
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MULTIPLEXER QUAD 2INPUT 16SOP
Duomenų lapai: 74F157ASJ.pdf
  • Pranešimas
74F157ASJ specifikacijos
Dalies numeris 74F157ASJ Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4743 pcs Duomenų lapas 74F157ASJ.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Nepriklausomos grandinės 1
Išsamus aprašymas Multiplexer 4 x 2:1 16-SOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA