74F153SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F153SJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F153SJ
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas MULTIPLEXER DUAL 4INPUT 16SOP
Duomenų lapai: 74F153SJ.pdf
  • Pranešimas
74F153SJ specifikacijos
Dalies numeris 74F153SJ Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4051 pcs Duomenų lapas 74F153SJ.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Įveskite Multiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Nepriklausomos grandinės 1
Išsamus aprašymas Multiplexer 2 x 4:1 16-SOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA