74F112SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F112SJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F112SJ
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SOP
Duomenų lapai: 74F112SJ.pdf
  • Pranešimas
74F112SJ specifikacijos
Dalies numeris 74F112SJ Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4914 pcs Duomenų lapas 74F112SJ.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Įveskite JK Type
Triggerio tipas Negative Edge Serija 74F
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Išvesties tipas Differential Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 6.5ns @ 5V, 50pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Set(Preset) and Reset Dabartinis - silpnas (Iq) 19mA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA Laikrodžio dažnis 105MHz