74F109SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F109SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SOIC
Duomenų lapai: 74F109SCX.pdf
  • Pranešimas
74F109SCX specifikacijos
Dalies numeris 74F109SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5695 pcs Duomenų lapas 74F109SCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Įveskite JK Type
Triggerio tipas Positive Edge Serija 74F
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Išvesties tipas Differential Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 8ns @ 5V, 50pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Set(Preset) and Reset Dabartinis - silpnas (Iq) 17mA
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA Laikrodžio dažnis 125MHz