74F00SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F00SJX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F00SJX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOP
Duomenų lapai: 74F00SJX.pdf
  • Pranešimas
74F00SJX specifikacijos
Dalies numeris 74F00SJX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5451 pcs Duomenų lapas 74F00SJX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOP
Serija 74F Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Įėjimų skaičius 2 Grandinių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus paplitimimo vėlavimas @ V, maks. CL 5ns @ 5V, 50pF Logikos tipas NAND Gate
Loginis lygis - žemas 0.8V Loginis lygis - aukštas 2V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas NAND Gate IC 4 Channel 14-SOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 1mA, 20mA