74ACTQ240QSC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74ACTQ240QSC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 20QSOP
Duomenų lapai: 74ACTQ240QSC.pdf
  • Pranešimas
74ACTQ240QSC specifikacijos
Dalies numeris 74ACTQ240QSC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 20QSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5946 pcs Duomenų lapas 74ACTQ240QSC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-QSOP
Serija 74ACTQ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-LSSOP (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 2
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-QSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA