74ACT240MTCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACT240MTCX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74ACT240MTCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
Duomenų lapai: 74ACT240MTCX.pdf
  • Pranešimas
74ACT240MTCX specifikacijos
Dalies numeris 74ACT240MTCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 284277 pcs Duomenų lapas 74ACT240MTCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-TSSOP
Serija 74ACT Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 74ACT240MTCX-ND
74ACT240MTCXTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Logikos tipas Buffer, Inverting "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA Bazinės dalies numeris 74ACT240
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74ACT240
74ACT240
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC BUFFER INVERT 5.5V DIE