2N5400RLRPG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2N5400RLRPG
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TRANS PNP 120V 0.6A TO-92
Duomenų lapai: 2N5400RLRPG.pdf
  • Pranešimas
2N5400RLRPG specifikacijos
Dalies numeris 2N5400RLRPG Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TRANS PNP 120V 0.6A TO-92 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4526 pcs Duomenų lapas 2N5400RLRPG.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 120V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 5mA, 50mA
Tranzistoriaus tipas PNP Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3
Serija - Maitinimas - maks 625mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dažnumas - perėjimas 400MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor PNP 120V 600mA 400MHz 625mW Through Hole TO-92-3
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 40 @ 10mA, 5V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 600mA Bazinės dalies numeris 2N5400
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2N5400_D75Z
2N5400_D75Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TRANS PNP 120V 0.6A TO-92
Sandelyje: 4678 pcs
parsisiųsti: 2N5400_D75Z.pdf
RFQ
2N5400RLRP
2N5400RLRP
Sandelyje: 4912 pcs
parsisiųsti: 2N5400RLRP.pdf
RFQ
2N5400G
2N5400G
parsisiųsti: 2N5400G.pdf
2N5400_D81Z
2N5400_D81Z
parsisiųsti: 2N5400_D81Z.pdf
2N5400
2N5400
Gamintojai: Fairchild/ON Semiconductor
parsisiųsti: 2N5400.pdf
2N5400_D27Z
2N5400_D27Z
parsisiųsti: 2N5400_D27Z.pdf
apibūdinimas: TRANS PNP 150V 0.6A TO-92
parsisiųsti: 2N5401.pdf
2N5400_S00Z
2N5400_S00Z
apibūdinimas: TRANSISTOR PNP 120V 600MA TO-92
parsisiųsti: 2N5400_S00Z.pdf
2N5400_D26Z
2N5400_D26Z
parsisiųsti: 2N5400_D26Z.pdf
2N5400RA
2N5400RA
parsisiųsti: 2N5400RA.pdf
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: PNP TRANSISTORS
Sandelyje: 700 pcs
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus