1SMB90AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB90AT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB90AT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 90V 146V SMB
Duomenų lapai: 1SMB90AT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB90AT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB90AT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 90V 146V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 273244 pcs Duomenų lapas 1SMB90AT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 90V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 146V
Įtampa - suskirstymas (min) 100V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.1A
Talpa @ dažnumas 210pF @ 1MHz Bazinės dalies numeris 1SMB
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMC100A TR13
1SMC100A TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 100V 162V SMC
Sandelyje: 154456 pcs
parsisiųsti: 1SMC100A TR13.pdf
RFQ
1SMB90CA TR13
1SMB90CA TR13
apibūdinimas: TVS DIODE 90V 146V SMB
Sandelyje: 354504 pcs
parsisiųsti: 1SMB90CA TR13.pdf
RFQ
1SMB9.0A TR13
1SMB9.0A TR13
apibūdinimas: TVS DIODE 9V 15.4V SMB
parsisiųsti: 1SMB9.0A TR13.pdf
1SMC100CA TR13
1SMC100CA TR13
parsisiųsti: 1SMC100CA TR13.pdf
1SMB90AT3G
1SMB90AT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: 1SMB90AT3G.pdf
parsisiųsti: 1SMB90A TR13.pdf
1SMC10A TR13
1SMC10A TR13
apibūdinimas: TVS DIODE 10V 17V SMC
parsisiųsti: 1SMC10A TR13.pdf
1SMB9.0AT3
1SMB9.0AT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor