1SMB48CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB48CAT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB48CAT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 77.4V SMB
Duomenų lapai: 1SMB48CAT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB48CAT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB48CAT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 48V 77.4V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 175562 pcs Duomenų lapas 1SMB48CAT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 7.7A Talpa @ dažnumas 190pF @ 1MHz
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris 1SMB
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMB48AT3G
1SMB48AT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V SMB
Sandelyje: 4734 pcs
parsisiųsti: 1SMB48AT3G.pdf
RFQ
1SMB48CA TR13
1SMB48CA TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
Sandelyje: 307604 pcs
parsisiųsti: 1SMB48CA TR13.pdf
RFQ
1SMB48CAT3G
1SMB48CAT3G