1SMB30CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB30CAT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB30CAT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB30CAT3.pdf2.1SMB30CAT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB30CAT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB30CAT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 30V 48.4V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 207831 pcs Duomenų lapas 1.1SMB30CAT3.pdf2.1SMB30CAT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 30V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 48.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 33.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai 1SMB30CAT3OSTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 12.4A
Talpa @ dažnumas 290pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1
Susiję produktai
1SMB30CA TR13
1SMB30CA TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Sandelyje: 245991 pcs
parsisiųsti: 1SMB30CA TR13.pdf
RFQ
1SMB30CAT3G
1SMB30CAT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse