1SMB22CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB22CAT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB22CAT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 22V 35.5V SMB
Duomenų lapai: 1SMB22CAT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB22CAT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB22CAT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 22V 35.5V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 193317 pcs Duomenų lapas 1SMB22CAT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 22V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 35.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 24.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 16.9A Talpa @ dažnumas 390pF @ 1MHz
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris 1SMB
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMB24A TR13
1SMB24A TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Sandelyje: 284604 pcs
parsisiųsti: 1SMB24A TR13.pdf
RFQ
1SMB22CA TR13
1SMB22CA TR13
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 35.5V SMB
Sandelyje: 326954 pcs
parsisiųsti: 1SMB22CA TR13.pdf
RFQ
1SMB22A TR13
1SMB22A TR13
parsisiųsti: 1SMB22A TR13.pdf
1SMB22AT3G
1SMB22AT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: 1SMB22AT3G.pdf
1SMB22CA BK
1SMB22CA BK
parsisiųsti: 1SMB22CA BK.pdf
1SMB22AT3
1SMB22AT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: 1SMB22AT3.pdf
1SMB22CAT3G
1SMB22CAT3G