1SMB14AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB14AT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB14AT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 14V 23.2V SMB
Duomenų lapai: 1SMB14AT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB14AT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB14AT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 14V 23.2V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 238000 pcs Duomenų lapas 1SMB14AT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 14V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 23.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 15.6V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 25.8A
Talpa @ dažnumas 1085pF @ 1MHz Bazinės dalies numeris 1SMB