AFD57-16-26PZ-6139
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD57-16-26PZ-6139
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Duomenų lapai: AFD57-16-26PZ-6139.pdf
  • Pranešimas
AFD57-16-26PZ-6139 specifikacijos
Dalies numeris AFD57-16-26PZ-6139 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2592 pcs Duomenų lapas AFD57-16-26PZ-6139.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DAFD57-16-26PZ-6139
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD57-16-26PZ-6139
Didelis skersmuo tiekiamas 16-26 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.305" (33.15mm)
Sujungimo veržlės skersmuo Cadmium Kontaktinė forma Plastic
Kontaktinė medžiaga Z Jungties tipas Plug Housing
Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AFD57-16-26SN-1A [V003]
AFD57-16-26SN-1A [V003]
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: PLUG ASSY
Sandelyje: 2395 pcs
parsisiųsti: AFD57-16-26SN-1A [V003].pdf
RFQ
AFD57-16-26SN-1A [V004]
AFD57-16-26SN-1A [V004]
apibūdinimas: PLUG ASSY
Sandelyje: 2732 pcs
parsisiųsti: AFD57-16-26SN-1A [V004].pdf
RFQ
AFD57-16-26PZ
AFD57-16-26PZ
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP