AFD56-24-19SY-6116
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD56-24-19SY-6116
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Duomenų lapai: AFD56-24-19SY-6116.pdf
  • Pranešimas
AFD56-24-19SY-6116 specifikacijos
Dalies numeris AFD56-24-19SY-6116 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1045 pcs Duomenų lapas AFD56-24-19SY-6116.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Anodized Black Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DAFD56-24-19SY-6116
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD56-24-19SY-6116
Didelis skersmuo tiekiamas 24-19 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 23A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga Y Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AFD56-24-19SY-6116-LC
AFD56-24-19SY-6116-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT