AFD56-22-12SN-6139
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD56-22-12SN-6139
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT
Duomenų lapai: AFD56-22-12SN-6139.pdf
  • Pranešimas
AFD56-22-12SN-6139 specifikacijos
Dalies numeris AFD56-22-12SN-6139 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2780 pcs Duomenų lapas AFD56-22-12SN-6139.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 12 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DAFD56-22-12SN-6139
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 12
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD56-22-12SN-6139
Didelis skersmuo tiekiamas 22-12 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.656" (42.06mm)