AFD54-24-31PX-6117
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD54-24-31PX-6117
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: AFD54-24-31PX-6117.pdf
  • Pranešimas
AFD54-24-31PX-6117 specifikacijos
Dalies numeris AFD54-24-31PX-6117 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1657 pcs Duomenų lapas AFD54-24-31PX-6117.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DAFD54-24-31PX-6117
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 31
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD54-24-31PX-6117
Didelis skersmuo tiekiamas 24-31 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga X Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AFD54-24-31PW-6141
AFD54-24-31PW-6141
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 31POS PNL MT
Sandelyje: 1546 pcs
parsisiųsti: AFD54-24-31PW-6141.pdf
RFQ
AFD54-24-31PX-6117-LC
AFD54-24-31PX-6117-LC