AFD54-20-39PW-6117
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD54-20-39PW-6117
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: AFD54-20-39PW-6117.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AFD54-20-39PW-6117 specifikacijos
Dalies numeris AFD54-20-39PW-6117 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2054 pcs Duomenų lapas AFD54-20-39PW-6117.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DAFD54-20-39PW-6117
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 39
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD54-20-39PW-6117
Didelis skersmuo tiekiamas 20-39 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga W Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AFD54-20-39PW6117
AFD54-20-39PW6117
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: AFD54-20-39PW-6117
Sandelyje: 3103 pcs
parsisiųsti: AFD54-20-39PW6117.pdf
RFQ
AFD54-20-39PN-6139
AFD54-20-39PN-6139
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Sandelyje: 2410 pcs
parsisiųsti: AFD54-20-39PN-6139.pdf
RFQ
AFD54-20-39PW
AFD54-20-39PW
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: AFD54-20-39PW.pdf
AFD54-20-39PW-6141
AFD54-20-39PW-6141
parsisiųsti: AFD54-20-39PW-6141.pdf
AFD54-20-39PW-6117-LC
AFD54-20-39PW-6117-LC