AFD54-20-16PY-6141
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD54-20-16PY-6141
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Duomenų lapai: AFD54-20-16PY-6141.pdf
  • Pranešimas
AFD54-20-16PY-6141 specifikacijos
Dalies numeris AFD54-20-16PY-6141 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2752 pcs Duomenų lapas AFD54-20-16PY-6141.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DAFD54-20-16PY-6141
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 16
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD54-20-16PY-6141
Didelis skersmuo tiekiamas 20-16 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN