AFD51-22-55PX-6139
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD51-22-55PX-6139
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT STRGHT 55POS PIN
Duomenų lapai: AFD51-22-55PX-6139.pdf
  • Pranešimas
AFD51-22-55PX-6139 specifikacijos
Dalies numeris AFD51-22-55PX-6139 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT STRGHT 55POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2245 pcs Duomenų lapas AFD51-22-55PX-6139.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Unshielded
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DAFD51-22-55PX-6139
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD51-22-55PX-6139
Didelis skersmuo tiekiamas 22-55 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) apibūdinimas CONN HSG RCPT STRGHT 55POS PIN