AFD51-22-41PN-6141
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD51-22-41PN-6141
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN
Duomenų lapai: AFD51-22-41PN-6141.pdf
  • Pranešimas
AFD51-22-41PN-6141 specifikacijos
Dalies numeris AFD51-22-41PN-6141 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2582 pcs Duomenų lapas AFD51-22-41PN-6141.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 (14), 20 (27) Naudojimas Unshielded
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DAFD51-22-41PN-6141
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD51-22-41PN-6141
Didelis skersmuo tiekiamas 22-41 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) apibūdinimas CONN HSG RCPT STRGHT 41POS PIN