AFD51-12-10PW-6141
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD51-12-10PW-6141
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN
Duomenų lapai: AFD51-12-10PW-6141.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AFD51-12-10PW-6141 specifikacijos
Dalies numeris AFD51-12-10PW-6141 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3599 pcs Duomenų lapas AFD51-12-10PW-6141.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DAFD51-12-10PW-6141
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 10
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD51-12-10PW-6141
Didelis skersmuo tiekiamas 12-10 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) apibūdinimas CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN