AFD50-22-55PN-6117
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD50-22-55PN-6117
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: AFD50-22-55PN-6117.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AFD50-22-55PN-6117 specifikacijos
Dalies numeris AFD50-22-55PN-6117 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1794 pcs Duomenų lapas AFD50-22-55PN-6117.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DAFD50-22-55PN-6117
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD50-22-55PN-6117
Didelis skersmuo tiekiamas 22-55 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock